Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RT1206DRE07124RL
Pieprasīt citātu
Latviešu
1027699RT1206DRE07124RL attēlsYageo
RT1206DRE07124RL
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RT1206DRE07124RL
  • Apraksts
    RES SMD 124 OHM 0.5% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.25W, 1/4W
  • Spriegums - sadalījums
    1206
  • Biezums (Maks.)
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Sērija
    RT
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    1206 (3216 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    RT1206DRE07124RL
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • FIFO's
    2
  • Paplašināts apraksts
    124 Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±0.5%
  • Apraksts
    RES SMD 124 OHM 0.5% 1/4W 1206