Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RT0805FRE07165RL
Pieprasīt citātu
Latviešu
2000641RT0805FRE07165RL attēlsYageo
RT0805FRE07165RL
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RT0805FRE07165RL
  • Apraksts
    RES SMD 165 OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    RT
  • Pretestība
    165 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.024" (0.60mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    165 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film