Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RT0805BRE07124RL
Pieprasīt citātu
Latviešu
2388342RT0805BRE07124RL attēlsYageo
RT0805BRE07124RL
  • Daļas numurs
    RT0805BRE07124RL
  • Apraksts
    RES SMD 124 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    124 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.024" (0.60mm)
  • Detalizēts apraksts
    124 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film