Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RT0603FRE0736RL
Pieprasīt citātu
Latviešu
3462031RT0603FRE0736RL attēlsYageo
RT0603FRE0736RL
  • Daļas numurs
    RT0603FRE0736RL
  • Apraksts
    RES SMD 36 OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    36 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Detalizēts apraksts
    36 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film