Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RT0402FRE07649RL
Pieprasīt citātu
Latviešu
1058754RT0402FRE07649RL attēlsYageo
RT0402FRE07649RL
  • Daļas numurs
    RT0402FRE07649RL
  • Apraksts
    RES SMD 649 OHM 1% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Pretestība
    649 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.014" (0.35mm)
  • Detalizēts apraksts
    649 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film