Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RT0201FRE0756R2L
Pieprasīt citātu
Latviešu
6116191RT0201FRE0756R2L attēlsYageo
RT0201FRE0756R2L
  • Daļas numurs
    RT0201FRE0756R2L
  • Apraksts
    RES SMD 56.2 OHM 1% 1/20W 0201
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Pretestība
    56.2 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.05W, 1/20W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.010" (0.26mm)
  • Detalizēts apraksts
    56.2 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film