Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RT0201FRE0716KL
Pieprasīt citātu
Latviešu
3794424RT0201FRE0716KL attēlsYageo
RT0201FRE0716KL
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RT0201FRE0716KL
  • Apraksts
    RES SMD 16K OHM 1% 1/20W 0201
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0201
  • Izmērs / Izmēri
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Sērija
    RT
  • Pretestība
    16 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.05W, 1/20W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0201 (0603 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.010" (0.26mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    16 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film