Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MMP200FRE909K
Pieprasīt citātu
Latviešu
MMP200FRE909K
  • Daļas numurs
    MMP200FRE909K
  • Apraksts
    RES SMD 1% 2W MELF
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
  • Pretestība
    909 kOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    909 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film