Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MMP200FRE12R1
Pieprasīt citātu
Latviešu
623662
MMP200FRE12R1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
6000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MMP200FRE12R1
  • Apraksts
    RES SMD 1% 2W MELF
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    MELF
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
  • Sērija
    MMP
  • Pretestība
    12.1 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    MELF, 0309
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    12.1 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film