Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MMF25SFRE604K
Pieprasīt citātu
Latviešu
MMF25SFRE604K
Noliktavā
12000+
  • Daļas numurs
    MMF25SFRE604K
  • Apraksts
    RES SMD 1% 1/4W MELF
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
  • Pretestība
    604 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums / lieta
    MELF, 0204
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Ražotāja standarta svina laiks
    44 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    604 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film