Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MMF207FRE432K
Pieprasīt citātu
Latviešu
994271
MMF207FRE432K
  • Daļas numurs
    MMF207FRE432K
  • Apraksts
    RES SMD 1% 0.6W MELF
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Pretestība
    432 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.6W
  • Iepakojums / lieta
    MELF, 0207
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    432 kOhms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film