Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MMF204FRE432R
Pieprasīt citātu
Latviešu
MMF204FRE432R
  • Daļas numurs
    MMF204FRE432R
  • Apraksts
    RES SMD 1% 0.4W MELF
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
  • Pretestība
    432 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.4W
  • Iepakojums / lieta
    MELF, 0204
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    432 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film