Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MMF-25FRE97K6
Pieprasīt citātu
Latviešu
MMF-25FRE97K6
  • Daļas numurs
    MMF-25FRE97K6
  • Apraksts
    RES SMD 1% 1/4W MELF
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Pretestība
    97.6 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    97.6 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film