Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MMF-25FRE48K7
Pieprasīt citātu
Latviešu
MMF-25FRE48K7
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
6000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MMF-25FRE48K7
  • Apraksts
    RES SMD 1% 1/4W MELF
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    MELF
  • Izmērs / Izmēri
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Sērija
    MMF
  • Pretestība
    48.7 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    MELF, 0207
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    48.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film