Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > MFR25SFRE52-412R
Pieprasīt citātu
Latviešu
MFR25SFRE52-412R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MFR25SFRE52-412R
  • Apraksts
    RES MF 1/4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
  • Sērija
    MFR
  • Pretestība
    412 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film