Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > FMP200FRE52-820K
Pieprasīt citātu
Latviešu
FMP200FRE52-820K
  • Daļas numurs
    FMP200FRE52-820K
  • Apraksts
    RES MF 2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    820 kOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    820 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film