Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > FMP100FRE52-5K9
Pieprasīt citātu
Latviešu
82174
FMP100FRE52-5K9
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FMP100FRE52-5K9
  • Apraksts
    RES MF 1W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Sērija
    FMP
  • Pretestība
    5.9 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Proof, Safety
  • Detalizēts apraksts
    5.9 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film