Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > FMP100FRE52-3K92
Pieprasīt citātu
Latviešu
FMP100FRE52-3K92
  • Daļas numurs
    FMP100FRE52-3K92
  • Apraksts
    RES MF 1W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Pretestība
    3.92 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    3.92 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film