Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 9T08052A16R9DAHFT
Pieprasīt citātu
Latviešu
44964099T08052A16R9DAHFT attēlsYageo
9T08052A16R9DAHFT
  • Daļas numurs
    9T08052A16R9DAHFT
  • Apraksts
    RES SMD 16.9 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    RT
  • Pretestība
    16.9 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.024" (0.60mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    16.9 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film