Pieprasīt citātu
Latviešu
5907113VET18US120C2-JA attēlsXP Power
VET18US120C2-JA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    VET18US120C2-JA
  • Apraksts
    AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.302 lb (136.98g)
  • Spriegums - izlaide
    12V
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    4.20" L x 1.71" W x 1.20" H (107.0mm x 43.5mm x 31.0mm)
  • Sērija
    VET18 (18W)
  • Izmantotais reģions
    International
  • Jauda (vatos)
    18W
  • Polarizācija
    Positive Center
  • Izejas savienotājs
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 60°C
  • Nav slodzes jaudas patēriņa
    75mW (Max)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Cord (Sold Separately)
  • Ieejas savienotājs
    IEC 320-C8
  • Veidlapa
    Desktop (Class II)
  • Efektivitāte
    Level VI, CoC Tier 2
  • Detalizēts apraksts
    12V 18W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1.5A
  • Lentas garums
    59" (1.50m)