Pieprasīt citātu
Latviešu
1061910VEL24US120-UK-JA attēlsXP Power
VEL24US120-UK-JA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    VEL24US120-UK-JA
  • Apraksts
    AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.188 lb (85.28g)
  • Spriegums - izlaide
    12V
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    3.54" L x 1.95" W x 1.97" H (90.0mm x 49.5mm x 50.0mm)
  • Sērija
    VEL24 (24W)
  • Izmantotais reģions
    United Kingdom
  • Jauda (vatos)
    24W
  • Polarizācija
    Positive Center
  • Izejas savienotājs
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 50°C
  • Nav slodzes jaudas patēriņa
    100mW (Max)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Fixed Blade
  • Ieejas savienotājs
    BS 1363
  • Veidlapa
    Wall Mount
  • Efektivitāte
    Level VI, CoC Tier 2
  • Detalizēts apraksts
    12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    2A
  • Lentas garums
    59" (1.50m)