Pieprasīt citātu
Latviešu
1924048VEL12US050-UK-JA attēlsXP Power
VEL12US050-UK-JA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    VEL12US050-UK-JA
  • Apraksts
    AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.19 lb (86.18g)
  • Spriegums - izlaide
    5V
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    2.99" L x 1.95" W x 1.83" H (76.0mm x 49.5mm x 46.4mm)
  • Sērija
    VEL12 (12W)
  • Izmantotais reģions
    United Kingdom
  • Jauda (vatos)
    11W
  • Polarizācija
    Positive Center
  • Izejas savienotājs
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 60°C
  • Nav slodzes jaudas patēriņa
    100mW (Max)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Fixed Blade
  • Ieejas savienotājs
    BS 1363
  • Veidlapa
    Wall Mount
  • Efektivitāte
    Level VI, CoC Tier 2
  • Detalizēts apraksts
    5V 11W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    2.1A
  • Lentas garums
    59" (1.50m)