Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > STS1005S1V5-TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
STS1005S1V5-TR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    STS1005S1V5-TR
  • Apraksts
    DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG,
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    1.5V
  • Spriegums - ieeja (min)
    3V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    5.5V
  • Tips
    Non-Isolated PoL Module
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.60" L x 0.46" W x 0.14" H (15.2mm x 11.8mm x 3.6mm)
  • Sērija
    STS10
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    10-SMD Module, 6 Leads
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Remote On/Off, SCP
  • Efektivitāte
    92%
  • Detalizēts apraksts
    Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 1A 3V - 5.5V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1A