Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > JTB0548D15
Pieprasīt citātu
Latviešu
2196570JTB0548D15 attēlsXP Power
JTB0548D15
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    JTB0548D15
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER +/-15V 6W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
    -15V
  • Spriegums - izlaide 1
    15V
  • Spriegums - Izolācija
    1.5kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    18V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    72V
  • Tips
    Isolated Module
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Sērija
    JTB05
  • Jauda (vatos)
    6W
  • Iepakojums / lieta
    24-DIP Module, 14 Leads
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 100°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Iespējas
    OCP, SCP
  • Efektivitāte
    80%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 190mA, 190mA 18V - 72V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    190mA, 190mA