Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > Y078564K0000B9L
Pieprasīt citātu
Latviešu
4924917Y078564K0000B9L attēlsVishay Precision Group
Y078564K0000B9L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    Y078564K0000B9L
  • Apraksts
    RES 64K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±2ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
  • Sērija
    S
  • Pretestība
    64 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.6W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.336" (8.53mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    64 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil