Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MP866R0L
Pieprasīt citātu
Latviešu
MP866R0L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MP866R0L
  • Apraksts
    MP866R0L 0.05% REELED
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Temperatūras koeficients
    ±5ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2-SMD
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
    MP
  • Pretestība
    866 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric), J-Lead
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 175°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.087" (2.20mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    866 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil