Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > MAX82K400B
Pieprasīt citātu
Latviešu
MAX82K400B
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MAX82K400B
  • Apraksts
    RES 82.4K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±5ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Radial Lead
  • Izmērs / Izmēri
    0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
  • Sērija
    MA
  • Pretestība
    82.4 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.3W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 175°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.335" (8.50mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    82.4 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil