Mājas > Produkti > Rezistori > Specializēti rezistori > FNPZR0010F
Pieprasīt citātu
Latviešu
FNPZR0010F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FNPZR0010F
  • Apraksts
    RESISTOR SHUNT 0.001 OHM 1% 500W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Shunt, Battery
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±1ppm/°C
  • Sērija
    FNP
  • Pretestība
    1 mOhms
  • Jauda (vatos)
    500W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Detalizēts apraksts
    1 mOhms ±1% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±1ppm/°C Chassis Mount