Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > FLBY93R030B
Pieprasīt citātu
Latviešu
FLBY93R030B
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FLBY93R030B
  • Apraksts
    RES 93.03 OHM 0.1% 1/4W RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±2.5ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Radial Lead
  • Izmērs / Izmēri
    0.220" L x 0.087" W (5.60mm x 2.20mm)
  • Sērija
    FLB
  • Pretestība
    93.03 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.343" (8.70mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    93.03 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil