Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > FLAX4K0200F
Pieprasīt citātu
Latviešu
230896
FLAX4K0200F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FLAX4K0200F
  • Apraksts
    RES 4.02K OHM 1% 1/8W RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±5ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Radial Lead
  • Izmērs / Izmēri
    0.220" L x 0.087" W (5.60mm x 2.20mm)
  • Sērija
    FLA
  • Pretestība
    4.02 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.264" (6.70mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    4.02 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil