Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > V110C8C75BL2
Pieprasīt citātu
Latviešu
V110C8C75BL2
  • Daļas numurs
    V110C8C75BL2
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 8V 75W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    8V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    66V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    154V
  • Tips
    Isolated Module
  • Izmērs / Izmēri
    2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
  • Sērija
    MICRO
  • Jauda (vatos)
    75W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Quarter Brick
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 100°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Iespējas
    OVP, UVLO
  • Efektivitāte
    84.3%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    9.38A