Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > V048T080M030
Pieprasīt citātu
Latviešu
469925V048T080M030 attēlsVicor
V048T080M030
  • Daļas numurs
    V048T080M030
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 8V 240W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    8V
  • Spriegums - Izolācija
    2.25kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    26V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    55V
  • Tips
    Voltage Transformation Module
  • Izmērs / Izmēri
    1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
  • Sērija
    VI Chip® VTM®
  • Jauda (vatos)
    240W
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    5 (48 Hours)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Remote On/Off
  • Efektivitāte
    95.8%
  • Detalizēts apraksts
    Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 8V 30A 26V - 55V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    30A