Mājas > Produkti > Optoelektronika > LED - lampu nomaiņa > PLS16-R48-CR
Pieprasīt citātu
Latviešu
PLS16-R48-CR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PLS16-R48-CR
  • Apraksts
    16MM PILOT LIGHT AND LED REPLACE
  • Sērija
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    LED Lamp Replacement
PLS0J821MDO1
PLS0J821MDO1
Apraksts: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H