Mājas > Produkti > Optoelektronika > LED - lampu nomaiņa > MS402-R28AC-CR
Pieprasīt citātu
Latviešu
MS402-R28AC-CR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MS402-R28AC-CR
  • Apraksts
    LED LAMP T-3 1/4 SCREW 28V MINI
  • Sērija
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    LED Lamp Replacement
MS4024F
MS4024F
Apraksts: AC/DC CONVERTER 24V 40W