Mājas > Produkti > Optoelektronika > Paneļa indikatori, izmēģinājuma gaismas > L75R-R24-2211
Pieprasīt citātu
Latviešu
5297368L75R-R24-2211 attēlsVCC (Visual Communications Company)
L75R-R24-2211
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    L75R-R24-2211
  • Apraksts
    24V RED LED 6" WIRE
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums - maksimums
  • spriegums
    24V
  • Skata leņķis
  • Tips
    LED
  • Izbeigšanās stils
    Wire Leads - 6" (152.40mm)
  • Sērija
    L75
  • Vērtējumi
    DC
  • Paneļa izgriezuma forma
    Round
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    0.38" (9.65mm)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Objektīva pārredzamība
  • Objektīva stils / izmērs
    Round with Domed Top
  • Objektīva krāsa
    Red
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Lampas krāsa
    Red
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    LED Panel Indicator Red 24V Round with Domed Top Wire Leads - 6" (152.40mm)