Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - NTC termistori > USUG1000-203G
Pieprasīt citātu
Latviešu
1377576USUG1000-203G attēlsU.S. Sensor
USUG1000-203G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    USUG1000-203G
  • Apraksts
    THERMISTOR NTC 20KOHM 3892K DO35
  • Sērija
    USUG
  • Izturība pret ogām @ 25 ° C
    20k
  • Pretestības tolerance
    ±2%
  • Jauda - maks
    20mW
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-204AH, DO-35, Axial
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Garums - stieples vads
    1.00" (25.40mm)