Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - RTD (pretestības temperatūr > PPG102A1
Pieprasīt citātu
Latviešu
918653PPG102A1 attēlsU.S. Sensor
PPG102A1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PPG102A1
  • Apraksts
    SENSOR RTD 1KOHM 0.06% RADIAL
  • ECAD modelis
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Temperatūras koeficients
    ±3850ppm/°C
  • Sērija
    PPG
  • Pretestības tolerance
    ±0.06%
  • Izturība @ 0 ° C
    1 kOhms
  • PTA materiāls
    Platinum
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 500°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    1 kOhms RTD Platinum ±0.06% ±3850ppm/°C 500°C Radial
  • Pašreizējais
    1mA
  • Precizitāte
    ±0.15°C