Mājas > Produkti > Line aizsardzība, izplatīšana, rezerves kopijas > Line kondicionieri > LC1200WM
Pieprasīt citātu
Latviešu
LC1200WM
  • Daļas numurs
    LC1200WM
  • Apraksts
    LINE CONDITIONER 1200W 4OUT
  • ECAD modelis
  • Svars
  • Spriegums - izlaide
    120VAC
  • Spriegums - ievade
    87 ~ 140 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    7.252" L x 5.000" W (184.20mm x 127.00mm)
  • Sērija
  • Jauda - izlaide
    1.2kW
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    5.000" (127.00mm)