Pieprasīt citātu
Latviešu
2725328WSX060-4000-R13 attēlsTriad Magnetics
WSX060-4000-R13
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WSX060-4000-R13
  • Apraksts
    AC/DC WALL MNT ADAPTER 6V 27W
  • ECAD modelis
  • Svars
  • Spriegums - izlaide
    5.9V
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
  • Sērija
    WSX
  • Izmantotais reģions
    International
  • Jauda (vatos)
    24W
  • Polarizācija
    Negative Center
  • Izejas savienotājs
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 45°C
  • Nav slodzes jaudas patēriņa
    100mW (Max)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Multi-Blade (Included)
  • Ieejas savienotājs
    Multi-Blade
  • Veidlapa
    Wall Mount
  • Efektivitāte
    Level VI
  • Detalizēts apraksts
    5.9V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    4A
  • Lentas garums
    60" (1.52m)