Pieprasīt citātu
Latviešu
574597WSU120-2000-R attēlsTriad Magnetics
WSU120-2000-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WSU120-2000-R
  • Apraksts
    AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
  • ECAD modelis
  • Svars
  • Spriegums - izlaide
    12V
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    3.03" L x 1.89" W x 1.22" H (77.0mm x 48.0mm x 31.0mm)
  • Sērija
    WSU
  • Izmantotais reģions
    North America
  • Jauda (vatos)
    24W
  • Polarizācija
    Negative Center
  • Izejas savienotājs
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • Citi vārdi
    WSU1202000R
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 40°C
  • Nav slodzes jaudas patēriņa
    100mW (Max)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Fixed Blade
  • Ieejas savienotājs
    NEMA 1-15P
  • Veidlapa
    Wall Mount
  • Efektivitāte
    Level VI
  • Detalizēts apraksts
    12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    2A
  • Lentas garums
    60" (1.52m)