Pieprasīt citātu
Latviešu
4718611TTN1.50SV100 attēlsTechflex
TTN1.50SV100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TTN1.50SV100
  • Apraksts
    SLEEVING 1.5" ID 100' SILVER
  • ECAD modelis
  • Sienas biezums
    0.025" (0.64mm)
  • Ierakstiet tipus
    Convoluted - Braided
  • Tips
    Sleeving, Insulated
  • Sērija
    ThermaShield® Tube
  • Citi vārdi
    TTN150SV100
  • Darbības temperatūra
    -60°C ~ 255°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    Non Flammable
  • Materiāls
    Fiberglass, Aluminized, Halogen Free
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Šķidruma aizsardzība
    Gasoline Resistant
  • Garums
    100' (30.48m)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Siltuma aizsardzība
    Flame Retardant, Heat Resistant
  • Iespējas
    Chemical Resistant, Clean Cut
  • Vides aizsardzība
  • Diametrs - Ārpus
    1.550" (39.37mm)
  • Diametrs - iekšpusē
    1.500" (38.10mm)
  • Detalizēts apraksts
    Silver Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Convoluted - Braided Sleeving, Insulated 1.500" (38.10mm) 100' (30.48m)