Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > TO3316-2R2M
Pieprasīt citātu
Latviešu
TO3316-2R2M
  • Daļas numurs
    TO3316-2R2M
  • Apraksts
    FIXED IND 2.2UH 6.1A 12 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    TO3316
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    45 @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    2.2µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.209" (5.30mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    85MHz
  • Detalizēts apraksts
    2.2µH Unshielded Inductor 6.1A 12 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    12 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    6.1A
  • Pašreizējais - piesātinājums
TO3316-220M
TO3316-220M
Apraksts: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
Ražotāji: Tamura
Noliktavā
Apraksts: FIXED IND 470UH 500MA 1.27 OHM
Ražotāji: Tamura
TO3316-3R3M
TO3316-3R3M
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
TO3316-1R0M
TO3316-1R0M
Apraksts: FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
Apraksts: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
Apraksts: FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
TO3316-1R5M
TO3316-1R5M
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 6.4A 10 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD
TO38-30886-B21
TO38-30886-B21
Apraksts: MIC COND ANALOG UNI
Ražotāji: Knowles
Apraksts: FIXED IND 1MH 300MA 3 OHM SMD
Apraksts: FIXED IND 330UH 600MA 1.02 OHM
TO3316-4R7M
TO3316-4R7M
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
TO38-30702-B20
TO38-30702-B20
Apraksts: MICROPHONE
Ražotāji: Knowles
TO3316-6R8M
TO3316-6R8M
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 680UH 400MA 2.02 OHM
Apraksts: FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
Apraksts: FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD