Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Strāvas devēji > L18P030D15
Pieprasīt citātu
Latviešu
2628941L18P030D15 attēlsTamura
L18P030D15
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
600+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    L18P030D15
  • Apraksts
    SENSOR CURRENT HALL 30A AC/DC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    ±15V
  • Sērija
  • Sensora tips
    Hall Effect, Open Loop
  • Jutīgums
  • Reakcijas laiks
    5µs
  • Polarizācija
    Bidirectional
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Izeja
    Ratiometric, Voltage
  • Citi vārdi
    MT7317
    S1-L18P030D15EY
  • Darbības temperatūra
    -30°C ~ 80°C
  • Kanālu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lineāritāte
    ±1%
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Biežums
    DC ~ 100kHz
  • Mērīšanai
    AC/DC
  • Detalizēts apraksts
    Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
  • Strāva - piegāde (maks.)
    15mA
  • Current - Sensing
    30A