Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Strāvas devēji > L07P015S05
Pieprasīt citātu
Latviešu
L07P015S05
  • Daļas numurs
    L07P015S05
  • Apraksts
    SENSOR CURRENT HALL 15A AC/DC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    5V
  • Sērija
  • Sensora tips
    Hall Effect, Open Loop
  • Jutīgums
  • Reakcijas laiks
    5µs
  • Polarizācija
    Bidirectional
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Izeja
    Ratiometric, Voltage
  • Citi vārdi
    MT7306
    S1-L07P015S05EY
  • Darbības temperatūra
    -30°C ~ 80°C
  • Kanālu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lineāritāte
    ±1%
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Biežums
    DC ~ 100kHz
  • Mērīšanai
    AC/DC
  • Detalizēts apraksts
    Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
  • Strāva - piegāde (maks.)
    30mA
  • Current - Sensing
    15A