Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Strāvas devēji > F02P025S05L
Pieprasīt citātu
Latviešu
5116451F02P025S05L attēlsTamura
F02P025S05L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F02P025S05L
  • Apraksts
    SENSOR
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    5V
  • Sērija
    F02P
  • Sensora tips
    Flux Gate, Closed Loop
  • Jutīgums
    25mV/A
  • Reakcijas laiks
    0.3µs
  • Polarizācija
    Bidirectional
  • Iepakojums
  • Iepakojums / lieta
  • Izeja
    Ratiometric, Voltage
  • Citi vārdi
    9-F02P025S05LZY
    MT7400
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Kanālu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Lineāritāte
    ±1%
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Biežums
    300kHz
  • Mērīšanai
    AC
  • Detalizēts apraksts
    Current Sensor 25A 1 Channel Flux Gate, Closed Loop Bidirectional
  • Strāva - piegāde (maks.)
    35mA
  • Current - Sensing
    25A
  • Precizitāte
    ±1%
F02P006S05
F02P006S05
Apraksts: SENSOR CURRENT FLUX GATE 6A AC