Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > LMK105BJ104KE-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
5025174LMK105BJ104KE-R attēlsTaiyo Yuden
LMK105BJ104KE-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LMK105BJ104KE-R
  • Apraksts
    CAP CER 0.1UF 10V X5R 0402
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.008" (0.20mm)
  • Temperatūras koeficients
    X5R
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Sērija
    M
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    0.1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
  • Ietilpība
    0.1µF