Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > L063S103LF
Pieprasīt citātu
Latviešu
5188505L063S103LF attēlsTT Electronics
L063S103LF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    L063S103LF
  • Apraksts
    RES ARRAY 3 RES 10K OHM 6SIP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    6-SIP
  • Izmērs / Izmēri
    0.600" L x 0.098" W (15.24mm x 2.50mm)
  • Sērija
    L, BI
  • Rezistors-attiecība-Drift
    ±50 ppm/°C
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    10k
  • Jauda par elementu
    200mW
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    6-SIP
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    3
  • Pins skaits
    6
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.200" (5.08mm)
  • Detalizēts apraksts
    10k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP