Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > HM53-103R3VLF
Pieprasīt citātu
Latviešu
HM53-103R3VLF
  • Daļas numurs
    HM53-103R3VLF
  • Apraksts
    FIXED IND 3.3UH 10A 10 MOHM TH
  • ECAD modelis
  • Tips
    Toroidal
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.591" Dia x 0.315" W (15.00mm x 8.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    HM53
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    3.3µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    3.3µH Unshielded Toroidal Inductor 10A 10 mOhm Max Radial
  • DC pretestība (DCR)
    10 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    10A