Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > HM51-101KLF
Pieprasīt citātu
Latviešu
HM51-101KLF
  • Daļas numurs
    HM51-101KLF
  • Apraksts
    FIXED IND 100UH 2.3A 90 MOHM TH
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia x 0.906" L (12.50mm x 23.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    HM51
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    100µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    100µH Unshielded Inductor 2.3A 90 mOhm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    90 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    2.3A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    2.79A