Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > HM17-855152LF
Pieprasīt citātu
Latviešu
HM17-855152LF
  • Daļas numurs
    HM17-855152LF
  • Apraksts
    FIXED IND 1.5MH 210MA 7.15 OHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.307" Dia (7.80mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    HM17
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    1.5mH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.217" (5.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 7.15 Ohm Max Radial
  • DC pretestība (DCR)
    7.15 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    210mA